De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
15 °C
Z 3
 
files 5
20 km.
euro95
diesel
1,458
1,099
 
 

SNELNIEUWS

Zaterdag 21 november
vr 16 mei 2008, 15:24

Eerste cabriolet voor Infiniti

AMSTERDAM -  Nissans luxemerk Infiniti gaat voor het eerst in zijn 20-jarig bestaan een open model aan de line-up toevoegen. De cabriolet zal gebaseerd zijn op de G Coupe en krijgt een inklapbare hardtop. De verwachting is dat de derde carrosserievariant binnen de G-familie in 2010 op de Europese markt verschijnt.

De Japanse autobouwer kiest met de inklapbare hardtop voor de huidige trend, al komen de heren autobouwers nu massaal terug op het metalen vouwdak en kiezen voor volgende generaties weer voor een softtop. Infiniti ziet echter meer potentieel voor een CoupeCabriolet-uitvoering dan voor een softtop-versie. Volgens Infiniti's hoofddesigner Takashi Nakajima wordt gewerkt aan een bijzondere dakconstructie.

De marktintroductie staat gepland voor komend jaar. In de Verenigde Staten komt de auto, die naast de G sedan en Coupe komt, als eerste uit. De verkoop in Europa laat nog op zich wachten. In 2010 arriveert de open vierzitter pas hier in de showrooms.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

 
Please Wait ...
loading ...

Wat wordt de Auto van het Jaar 2010?









Verstuur

Occasion zoeken


Nieuwe auto zoeken