De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
15 °C
Z 4
 
files 8
33 km.
euro95
diesel
1,458
1,099
 
 

SNELNIEUWS

Zaterdag 21 november
Gerelateerde artikelen
Eerste cabriolet voor Infiniti
Nissans luxemerk Infiniti...
ma 18 aug 2008, 11:09

Infiniti ziet het zonnig in

AMSTERDAM -  Zo ziet Infiniti's eerste open model eruit. Een plaatje. Hij is gebaseerd op de G37 Coupé. De designafdeling heeft echter niet een coupé gepakt en het dak achterwege gelaten. De auto is van meet af aan als cabriolet ontworpen. Infiniti's hoofddesigner Takashi Nakajima gaf al eerder aan AutoTelegraaf aan dat de cabriolet over een bijzondere dakconstructie beschikt.

Nakajima en cornuiten hebben gekozen voor een inklapbare hardtop, zo gaf de ontwerper eerder al aan. Het dak bestaat uit drie delen. De transformatie van open naar dicht en vice versa gaat volledig automatisch. Op het moment dat het schouwspel gaat beginnen, opent de achterklep reeds om het dak op te bergen of uit te laten klappen.

Infiniti lanceert de G37 Coupé als eerste op de Amerikaanse markt. Daar gaat de verkoop komend jaar van start. De presentatie heeft al op de Los Angeles Auto Show in november plaats. Over de verkoop in Europa doet de importeur geheimzinnig, maar in gesprek met AutoTelegraaf bevestigden medewerkers van het merk de komst naar hier voor 2010.

Infiniti brengt in oktober zijn eerste model op de Europese markt. Het gaat om het kwartet G37 Sedan, G37 Coupé, EX37 en de FX37/50. De wagens, die in Japan in een speciale fabriek worden vervaardigd, zullen in ons land via twee dealers worden verkocht.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

 
Please Wait ...
loading ...

Wat wordt de Auto van het Jaar 2010?









Verstuur

Occasion zoeken


Nieuwe auto zoeken