De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
14 °C
ZW 4
 
files 2
10 km.
euro95
diesel
1,561
1,189
 
 

SNELNIEUWS

Vrijdag 19 maart
do 30 jul 2009, 13:34

Alfa 8C Spider nog niet uitverkocht

AMSTERDAM -  De oplage van 500 Alfa's 8C Competizione was binnen afzienbare tijd vergeven. Sterker nog, het bedrijf ontving een drievoud aan aanvragen dan het auto's zou bouwen. De 8C Spider daarentegen is niet zo'n mega-succes als zijn gesloten broer. De fabrikant zegt dat de sportwagen nog lang niet is uitverkocht.

Please Wait ...
loading media player ...

Alfa 8C Spider

Wat een overweldigend motorgeluid. Luister!

Van de 500 stuks wereldwijd zijn 350 exemplaren al toegekend aan een koper. De overige 150 exemplaren wachten nog op een liefhebber. In Nederland is de open tweezitter zo goed als uitverkocht. De importeur krijgt vijftien stuks, vijf meer dan van de 8C Competizione in ons land zijn geleverd. Dertien landgenoten hebben inmiddels de verplichte aanbetaling van 15% overgemaakt. De twee nog beschikbare auto's zullen op korte termijn verkocht worden, zo verwacht de importeur.

De grootste afzetmarkt voor de open tweezitter is Duitsland. Daar gaan 100 stuks naartoe. Italië is goed voor 75 stuks, Groot-Brittannië krijgt er 50. De Amerikaanse markt blijft achter met slechts 35 kopers. De sportwagen kost in Nederland zo'n 80.000 euro meer dan de coupé-variant. De fabrikant verklaart die meerprijs onder andere door de toepassing van kostbaar carbon fibre, de levering van keramische remschijven en de slurptax. Het prijskaartje bedraagt 301.500 euro.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

 

Nieuwe auto zoeken