De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
12 °C
ZW 3
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,458
1,099
 
 

SNELNIEUWS

Vrijdag 20 november
wo 04 nov 2009, 14:29

Toyota doet Avensis-voorraad in uitverkoop

raamsdonksveer -  Onder de noemer Business Special brengt Toyota een actiemodel van de Avensis op de markt. Volgens het merk kenmerkt een prijsvoordeel van maximaal 6.000 euro het model.

Toyota Avensis

De Avensis staat als Business Special vier maal op de prijslijst. De lijst begint met de D-4D Panoramic Business Special TNS. Deze uitvoering komt voor de dag met een TNS510-navigatiesysteem. Toyota vraagt voor de stationwagon met 2.0 D-4D-F-motor 33.990 euro, wat volgens het merk een prijsvoordeel van 1.740 euro betekent. Daarnaast staat tijdelijk de D-4D Panoramic Business Special HDD in de showroom. De stationwagon is voor 300 euro extra uitgerust met een navigatiesysteem en Hard Disk Drive. Normaliter kost de voorziening drie mille, aldus het merk. De Business Special HDD is er ook op basis van de Executive-versie. Het prijsvoordeel is hierop nog groter, en wel 3.840 euro. Tot slot is er de Executive Business Special met HDD-navigatie en 177 pk sterke dieselmotor. Toyota vraagt voor die versie 6.090 euro minder dan normaal.

De importeur prijst tevens de meerprijs van de 150 pk sterke 2.0 D-4D dieselmotor af tot 500 euro. Normaliter kost de potentere krachtbron 1.700 euro meer. De stap naar de 177 pk sterke 2.2 D-4D-motor vergt een investering van nog eens 500 euro, wat normaliter 2.250 euro méer kost.

Het actieprogramma loopt tot en met december en geldt voor een beperkt aantal voorraadauto's. De importeur eist dat het kenteken voor 31 december wordt aangevraagd, maar de uiterste registratiedatum ligt in januari 2010.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

 
Please Wait ...
loading ...

Wat wordt de Auto van het Jaar 2010?









Verstuur

Occasion zoeken


Nieuwe auto zoeken