De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
10 °C
Z 2
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,458
1,099
 
 

SNELNIEUWS

Vrijdag 20 november
Gerelateerde artikelen
'Europees directeur GM stapt op'
De directeur van de Europese...
Foto: BLOOMBERG NEWS
za 07 nov 2009, 18:40

Europees directeur GM stapt op

l;SSELSHEIM -  De directeur van de Europese divisie van het Amerikaanse autoconcern General Motors (GM), Carl-Peter Forster, stapt op. Dat heeft GM vrijdag bevestigd. Eerder op de dag meldden verschillende Duitse media zijn vertrek al op basis van bronnen binnen het bedrijf.

De directeur van de Europadivisie van General Motors, Carl-Peter Forster, stapt op. ANP

Het vertrek van de 55-jarige Forster hangt samen met de beslissing van GM om Opel niet te verkopen. Forster maakte zich de afgelopen maanden sterk voor de overname van het Duitse autobedrijf door het Canadese Magna. Hij uitte eerder deze week forse kritiek op de beslissing van het moederbedrijf om Opel toch in eigen hand te houden.

Forster stond van 2001 tot en met 2004 aan het hoofd van Opel. Vervolgens stapte hij over naar het Europese hoofdkantoor van GM, waar Opel onder valt. Hij is waarschijnlijk niet het enige kopstuk dat verdwijnt naar aanleiding van de nieuwe koers van GM. Volgens het Duitse persbureau DPA moet ook de huidige baas van Opel, Hans Demant, het veld ruimen.

GM liet weten onmiddellijk op zoek te gaan naar een opvolger voor Forster. Topman Fritz Henderson zei donderdag binnen „dagen of weken” een nieuw bestuur voor Opel en het Britse zustermerk Vauxhall te willen vormen.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

 
Please Wait ...
loading ...

Wat wordt de Auto van het Jaar 2010?









Verstuur

Occasion zoeken


Nieuwe auto zoeken