Zoeken
  Zoeken met  
Foto: Eric van Vuuren
di 09 okt 2012, 09:50 2 reacties

Autovisie TV: Auto van het Jaar Supertest

presentatie: Werner Budding | camera en montage: Eric van Vuuren
Tannisby - 

De verkiezing van de Auto van het Jaar 2013 is officieel gestart. Wie zijn de kanshebbers voor deze felbegeerde internationale titel? Een verkiezing welke in 1963 door Autovisie geïnitieerd werd. De 58-koppige jury maakt in het Deense Tannisby kennis met alle nieuwe modellen en prototypen van toekomstige uitvoeringen tijdens de jaarlijkse Auto van het Jaar Supertest, ook wel Tannis-test genoemd. Jurylid Jeroen Jongeneel neemt ons mee achter de schermen en legt uit hoe er getest wordt.


Autovisie TV: Car Of The Year Tannis-test

Foto: Eric van Vuuren
Gerelateerde artikelen

Schrijf een reactie
Login
De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
afbeelding van Koen-B
13-11-2012, 14:30
Koen-B (gast)
Vreemd dat jullie voorbijgaan aan de (tot nu toe) 3-voudige winnaar van de Amerikaanse Car Of The Year. Hebben Motor Trend, Automobile Magazine en Yahoo!Autos het dan zo fout?
  • 2
  • 3
afbeelding van Karel-
31-10-2012, 21:52
Karel- (gast)
Geweldig, z'on auto van het jaar. Hoeveel van deze uitverkorenen zijn een succes geworden? Bitter weinig. Is deze verkiezing niet een beetje uit de tijd en dientengevolge een leuk uitje voor de zich auto-journalist noemende heren?
  • 3
  • 3