*

Zoeken
  Zoeken met  
ma 03 okt 2011, 14:44

Citroën broedt op drie verdere DS-modellen

AMSTERDAM -  Het succes van de Citroën DS-lijn is voor het Franse merk aanleiding om verdere uitbreiding van die modelreeks te overwegen. Sterker: de beslissing ervoor is al genomen, maar ze zijn niet direct voor Europa bestemd!

Citroen DS5 Citroen DS5

In de nieuwe joint venture van PSA Peugeot Citroën met het Chinese Changan is ruimte voor de productie van drie extra DS-modellen. De twee gaan al de DS3 in het Aziatische land bouwen.

Volgens Frédéric Banzet, algemeen directeur van Automobiles Citroën, gaat het om een C-segment model, een SUV en een grote sedan, die alle drie onder het DS-submerk zullen vallen. Vooralsnog zijn die voor de Chinese markt bestemd, waar de belangstelling voor luxe premium auto’s groot is. Banzet noemde geen tijdstip waarop de auto’s in productie zouden kunnen gaan.


Weekendabonnement
Proefabonnement?

Volg ons ook op Facebook, Twitter en Hyves.

Autovisie voor autonieuws, testverslagen sinds 1956, evenementen, aankoopinformatie en nog veel meer.


MEMBER OF INTERNATIONAL JURY:
car_of_the_year
engine_of_the_year
Autovisie 10 ligt nu in de winkel!
Bestel het magazine nu online of
neem een abonnement op Autovisie