De eerste Grand Sport die in Dubai wordt getoond is uitgevoerd in Ettore Bugatti's favoriete kleuren geel en zwart. Het geel knalt je tegemoet terwijl zwart carbon de onderste delen siert. De wielen zijn eveneens in zwart gespoten. Die kleurencombinatie is doorgevoerd naar het interieur met gele lederen stoelen met zwarte stiksels. Het zwart lederen stuur en de versnellingspook zijn met grove gele stiksels bewerkt. De basisprijs van deze opvallende Grand Sport staat op 1,58 miljoen euro.
Het andere model is een stuk meer ingetogen. De Grand Sport is gepresenteerd in een carrosserie van blauw carbon met gepolijst aluminium. De grille is eveneens afgewerkt in glanzend aluminium. Iets minder rustiger voor het oog is het interieur. Er is rijkelijk gestrooid met mangerijnleer. De deurpanelen, het dashboard, het stuurwiel en de middenconsole zijn dan weer uitgevoerd in blauw leer of blauw carbon. Deze special edition is er vanaf 1,74 miljoen euro.
Voor dezelfde prijs is er een Veyron Grand Sport met groen carbon en gepolijst aluminium aan de buitenzijde. Dit speciale model gaat voor de traditionele Bugatti two-tone opzet. De speciale lichtmetalen wielen, de buitenspiegels en zelfs het EB-logo aan de achterzijde zijn gemaakt van gepolijst aluminium. Groen en grijs domineren het interieur, waarbij aluminium accenten de boel weten op te vrolijken.
DOWNLOAD HIER DE AUTOVISIE APP op je iPad en haal via de Kiosk Autovisie iPad-magazine editie 6 binnen!
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer