De schetsen laten ieder een andere interpretatie zien van de opvolger van de 2002 geïntroduceerde XC90. De neus toont overeenkomsten met de Volvo You concept die in Frankfurt werd onthuld.
De planning van de introductie van de tweede generatie XC90 van Volvo staat voor 2014. De populaire SUV zal het eerste productiemodel zijn dat gebaseerd is op het Scalable Platform Architecture. Die maakt het mogelijk om meer nieuwe modellen op dezelfde productielijn te bouwen, ongeacht hun omvang.
Motoren met meer dan vier cilinders zijn verleden tijd bij het Zweedse merk. Volvo zal zich echter wel richten op diesel-hybrides en andere alternatieve aandrijvingen.
DOWNLOAD HIER DE AUTOVISIE APP op je iPad en haal via de Kiosk Autovisie iPad-magazine editie 6 binnen!
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer