*

Zoeken
  Zoeken met  
do 10 jul 2008, 21:19

TVR toont vernieuwde Sagaris

AMSTERDAM -  Lange tijd heeft TVR niets van zich laten horen, maar vandaag heeft het bedrijf zijn nieuwe sportwagen getoond. Het bedrijf heeft al die maanden na het faillisement keihard gewerkt aan de bolide. En wat schotelt TVR ons uiteindelijk voor? Een gerestylede Sagaris.

Onder het toeziend oog van enkele leden van de TVR Car Club uit Groot-Brittannie, dealers, het TVR-team en de man die TVR overnam en te gronde richtte Nikolai Smolenski.

De gepresenteerde sportwagen, voor het gemak Sagaris II genaamd, heeft een hoofdzakelijk nieuw interieur, zo meldt de TVR Car Club . De cockpit is ruimer, heeft betere zitmogelijkheden, een geintegreerd touchscreen met navigatiesysteem en ipod/aansluiting. Het exterieur ivalt op door de grotere motorkap en de gewijzigde voor- en achterdiffusors. Leuke details als de vuistdikke uitlaatpijpen en de achterspoiler die aan de boarding van een ijshockeybaan doen denken zijn gebleven.

De fabrikant kondigt aan de wagen zowel linksgestuurd als rechtsgestuurd te gaan bouwen met export naar het vasteland van Europa en het Midden-Oosten.

Foto´s www.tvr-car-club.co.uk


Weekendabonnement
Proefabonnement?

Volg ons ook op Facebook, Twitter en Hyves.

Autovisie voor autonieuws, testverslagen sinds 1956, evenementen, aankoopinformatie en nog veel meer.

Gerelateerde artikelen

MEMBER OF INTERNATIONAL JURY:
car_of_the_year
engine_of_the_year
Autovisie 10 ligt nu in de winkel!
Bestel het magazine nu online of
neem een abonnement op Autovisie