*

Zoeken
  Zoeken met  
ma 05 jan 2009, 09:42

Vernieuwde Ford Ranger gespot

AMSTERDAM -  Op de website Fordclub.net zijn de eerste foto´s opgedoken van de sterk vernieuwde Ford Ranger. De pick-up is onder andere op een parkeerterrein van de fabriek gesignaleerd. De wagen debuteert pas in maart, wanneer in het Thaise Bangkok de Auto Expo wordt gehouden

Het Europese publieksoptreden staat officieel gepland voor de Commercial Vehicle Show in het Britse Birmingham. Althans, mócht de tentoonstelling doorgaan nu er vijf grote merken hebben afgezegd.

In vergelijking met de huidige editie is de Ranger onder handen genomen op het vlak van comfort, veiligheid en prestaties, zo laat de woordvoerder weten. De carrosserie ziet er bovendien een stuk moderner uit. Ford Nederland brengt de vernieuwde uitgave in juni op de markt. Zoals het er nu naar uitziet, zal de vierwielaangedreven Ranger leverbaar worden als Double Cab en als Super Cab. De productie heeft onveranderd in Thailand plaats, de belangrijkste afzetmarkt voor dit soort auto´s.


Weekendabonnement
Proefabonnement?

Volg ons ook op Facebook, Twitter en Hyves.

Autovisie voor autonieuws, testverslagen sinds 1956, evenementen, aankoopinformatie en nog veel meer.

Gerelateerde artikelen

MEMBER OF INTERNATIONAL JURY:
car_of_the_year
engine_of_the_year
Autovisie 10 ligt nu in de winkel!
Bestel het magazine nu online of
neem een abonnement op Autovisie