*

Zoeken
  Zoeken met  
di 24 feb 2009, 14:45

Nieuwe topversie Ford Galaxy

AMSTERDAM -  De prijslijst van de Ford Galaxy vermeld slechts twee smaken wat betreft de aankleding van de vijf- tot zevenpersoons ruimtewagen. Een derde niveau wordt daar begin april aan toegevoegd. Het type luistert naar de naam Titanium. Als basis dient de Ghia.

De lijst met voorzieningen van de Ghia wordt voor de Titanium uitgebreid met onder meer sportief gevormde voorstoelen, 17-inch lichtmetalen wielen in vijfspaaksdesign, aluminium-afwerking van het interieur en een FordConvers+ instrumentenpaneel met 256 kleuren beeldscherm.

Voor de aandrijving is keuze uit een 2,0 liter TDCi met 140 pk en 175 pk sterke 2,2 liter TDCi-dieselmotor, alsmede de benzinemotoren van 2,0 liter (145 pk) en 2,3 liter (160 pk). Een prijskaartje van het nieuwe niveau is nog niet bepaald. Hij wordt waarschijnlijk iets duurder dan de Ghia, die momenteel met benzinemotor € 35.800,- kost.


Weekendabonnement
Proefabonnement?

Volg ons ook op Facebook, Twitter en Hyves.

Autovisie voor autonieuws, testverslagen sinds 1956, evenementen, aankoopinformatie en nog veel meer.


MEMBER OF INTERNATIONAL JURY:
car_of_the_year
engine_of_the_year
Autovisie 10 ligt nu in de winkel!
Bestel het magazine nu online of
neem een abonnement op Autovisie