*

Zoeken
  Zoeken met  
wo 10 jun 2009, 11:46

Site voor 'New Grand Bentley'

crewe -  Geîntereseerd in de nieuwe luxe limousine van Bentley? De Britse autfabrikant heeft een speciale website geopend voor het kakelverse topmodel. Echt veel is er nog niet te zien, maar desgewenst houdt Bentley de liefhebbers op de hoogte over het nieuwe supermodel. Deze zomer wordt de saloon in levende lijve getoond.

De concurrent van de Maybach 62 en Rolls Royce Phantom laat nog een jaar op zich wachten. Pas halverwege 2010 komt de nieuwkomer op de Nederlandse markt. In vergelijking met de Arnage, waarvan de productie in september wordt beëindigd, is de nieuwe 'Grand Bentley' een stuk groter en ruimer. "Het nieuwe topmodel is in geen enkele opzicht te vergelijken met de Arnage," zo liet Bentley eerder exclusief aan De Telegraaf weten. "De nieuwkomer wordt groter en hoger in de markt gepositioneerd. Hij wordt ook luxueuzer dan de Arnage." De naam Arnage zal dan ook niet gebruikt worden.

De wagen, die momenteel onder de naam Project Kimberly wordt ontwikkeld., krijgt twee ronde koplampen, waarmee de Britten een orde brengen aan de vroegere Bentley-modellen, zoals de beruchte Blower.

http://www.newgrandbentley.com/


Weekendabonnement
Proefabonnement?

Volg ons ook op Facebook, Twitter en Hyves.

Autovisie voor autonieuws, testverslagen sinds 1956, evenementen, aankoopinformatie en nog veel meer.


MEMBER OF INTERNATIONAL JURY:
car_of_the_year
engine_of_the_year
Autovisie 10 ligt nu in de winkel!
Bestel het magazine nu online of
neem een abonnement op Autovisie