*

Zoeken
  Zoeken met  
ma 23 nov 2009, 17:08

Minder vermogen voor Nissan 370Z

AMSTERDAM -  De Nissan 370Z levert iets aan vermogen in, en wel drie hele paardenkrachten. De sportcoupé komt voortaan tot 328 pk.

Reden voor de teruggang in vermogen is de montage van een Euro 5-specificatie, die de Euro 4-versie aflost. De 3,7 liter V6-motor bereikt nu 328 pk in plaats van de tot op heden opgegeven 331 pk. Het koppel blijft met 366 Nm gelijk.

Tegelijk met de aanpassing van de krachtbron geeft Nissan de sportwagen een wegrijhulp voor op hellingen mee. De voorziening houdt de achterwielaangedreven sportwagen tegen zodra de wagen neigt achteruit te rollen. Het systeem is alleen op de handgeschakelde versie aanwezig. Ook nieuw is het navigationssysteem IT08 uit de GT-R voor de 370Z, bestaande uit onder andere een zeven inch groot touchscreen, Bluetooth-functionaliteit en aansluiting voor iPod en USB, alsmede kaarten van meerdere landen.

Het programma van de 370Z bestaat sinds enkele maanden uit de tweedeurs coupé. Een roadster is reeds onthuld. De Japanse autobouwer brengt de wagen dit voorjaar op de Nederlandse markt.


Weekendabonnement
Proefabonnement?

Volg ons ook op Facebook, Twitter en Hyves.

Autovisie voor autonieuws, testverslagen sinds 1956, evenementen, aankoopinformatie en nog veel meer.

Gerelateerde artikelen

MEMBER OF INTERNATIONAL JURY:
car_of_the_year
engine_of_the_year
Autovisie 10 ligt nu in de winkel!
Bestel het magazine nu online of
neem een abonnement op Autovisie