*

Zoeken
  Zoeken met  
ma 17 mei 2010, 16:27

Peugeot RCZ met andere dakbogen

parijs -  Even zag het er naar uit dat Peugeot of de marktintroductie van de RCZ had moeten uitstellen of het idee van de aluminium dakbogen had moeten schrappen. De toeleverancier waarmee de Fransen in zee waren gegaan, ging afgelopen jaar failliet. De RCZ komt volgende maand op de markt. Precies op tijd, maar met aluminium dakbogen!

Please Wait ...
loading media player ...

Peugeot RCZ

De autobouwer vond een ander bedrijf dat de stilistische dakverfraaiingen wilde maken. In een tijd van zes maanden werd de productie opgestart. Normaliter duurt zoiets het viervoudige, geeft de nieuwe toeleverancier Sapa Components in de Engelse media aan.

De componenten worden in Groot-Brittannië vervaardigd. Vervolgens gaan de elementen –standaard in aluminium, optioneel in zwartchroom of beige/zandkleurig- met de trein naar Oostenrijk, waar Peugeot de productie van de sportcoupé door Magna Steyr laat uitvoeren. Sapa maakt honderd dakbogen per dag. De productie van de RCZ zelf is voorzien op 17.000 stuks op jaarbasis. In Nederland staat de verkoopteller op zo’n 175 stuks.


Weekendabonnement
Proefabonnement?

Volg ons ook op Facebook, Twitter en Hyves.

Autovisie voor autonieuws, testverslagen sinds 1956, evenementen, aankoopinformatie en nog veel meer.


MEMBER OF INTERNATIONAL JURY:
car_of_the_year
engine_of_the_year
Autovisie 11 ligt nu in de winkel!
Bestel het magazine nu online of
neem een abonnement op Autovisie