*

Zoeken
  Zoeken met  
vr 26 nov 2010, 11:13

De Alfa Romeo Giulietta's die het niet werden

AMSTERDAM -  De geboorte van de Alfa Romeo Giulietta verliep moeizaam. Het uiteindelijke resultaat is absoluut geslaagd, maar een reeks aan designvoorstellen werden afgeserveerd.

Aanvankelijk zou de Alfa Romeo Giulietta al in 2006 de 147 vervangen. Het liep anders. De heren ontwerpers van Alfa Romeo's eigen Centro Stile deden verwoede pogingen om topman Sergio Marchionne te overtuigen. Daarbij wilde het merk wachten totdat de markt weer aantrok. Het heeft natuurlijk geen zin om nieuwe modellen te introduceren als ze niet worden gekocht, zo liet Marchionne eens optekenen. Wat ons betreft is het meest geslaagde ontwerp eruit gepikt.

De Alfa Romeo Giulietta is door Autovisie genomineerd in een aantal categorieën van de Top & Flop 2010 verkiezing. Breng hier je stem uit.


Weekendabonnement
Proefabonnement?

Volg ons ook op Facebook, Twitter en Hyves.

Autovisie voor autonieuws, testverslagen sinds 1956, evenementen, aankoopinformatie en nog veel meer.


MEMBER OF INTERNATIONAL JURY:
car_of_the_year
engine_of_the_year
Autovisie 11 ligt nu in de winkel!
Bestel het magazine nu online of
neem een abonnement op Autovisie