HUISREGELS
Voor reageren op artikelen bij telegraaf.nl en haar subsites gelden huisregels.
Klik hier om die regels te lezen.
Saskia en Bennie ,Het klopt wat jullie schrijven.De passat van nu is ., een bejaarde oude winkeldochter met de techniek ,uiterlijk en het magere imago dat het merk VW heeft,vergeleken naast moderne technisch hoogwaardiger staande 508 van peugeot.
Nou ,daaaaaaag passatje,ja,die kan hier lang niet aan tippen.508 een keurige zakensedan.Passat is zooo jaren 80 ze komen eingenlijk al bejaard uit de fabriek zo achterhaalde techniek en uiterlijk uit 1980 ,hahahahaha
Peugot 508 krijgt een 8 ,vw gepassaat krijgt een 4
Ik weet zeker dat we straks details van de 508 terug zullen zien op de na apers van vw en opel en ford,BMW en M benz doen niet aan die laagbij de grondse streken mee ,maar vw en opel kennende ,altijd afkijken van fransen, japanners ,koreanen,ja anders redden ze het niet he??hahahahaha
Nou ja,technisch perfecter dan een slopel of vw ,beide niks,maar ja,peugeot is het oudste automerk en dat kan niet ingehaald worden .
Deze wagen gaat de inferieure wagens van vw etc inderdaad de kop kosten,wat ik je brom.
Ik bestel na een proefrit ook 1,rij nu een passat tdi,maar passat is niks ,was nix en wordt ook nooit wat.Nee, 508 is echt een zakenwagen ,en vw meer voor gezinnetjes ,boompje beestje mensen.
Dit wordt m voor mij,rij nu een skoda bwheuu!!echt een Oostblok auto,echt niet aan te raden wat een rammelkar zeg ,en zeeronderhouds gevoelig.Ik weet zeker dat peugot de betere wagen is ,in ieder geval stukken beter dan een oostblok werker auto.
Ik ben om,heb nu een audi a6,maar bevalt niet ,veel technische mankementen,hij tocht ook bij de deuren ,en hij roest ook al,na 2 jaar,notabene en de stoelen zijn te hard en maakt veel interieur lawaai ,is dus niet naar japanse eisen bijv goed geisoleerd ,neeeee voor mij geen duitser weer ,doe maar deze 508.PS ben ook op die kinderachtige ledjes uitgekeken,iets voor petjes volk niet voor een nette vertegenwoordiger.
wooow mooie auto wij krijgen er ook ččntje echt gaaf !
alleen dan in het zwart
De 1,6 THP turbomotor zit ook in mijn 3008 en ik denk ook in de 5008. Zie op de betreffende gebruikerssites voor de (strukturele) problemen: vermogensverlies / lawaai makende motor bij koude start,enz. (iets mis met aandrijving). In veel gevallen wordt aandrijving vernieuwd of zelfs nieuwe motor geplaatst. Vind hier niets over terug in krantenartikel.
'na matige succes van de 407', is er alleen na het laatste jaar gekeken?
De 407 was de eerste jaren van z'n bestaan een groot succes, voornamelijk de SW.
De 407 week behoorlijk van de eenheidsworst af, dit wordt in autoland niet altijd geaccepteerd.
Met de 508 gaat Peugeot in de lijn van de andere fabrikanten mee, een auto als de 407, en de 504 komt nooit weer.
900 auto`s in de voorverkoop? Hoe lang hebben ze moeten wachten tot er eindelijk een nieuw model kwam! En over een nieuw model gesproken, ze hebben alles gecopieerd van andere auto`s. zie heel veel punten van de 5 serie, passat en vooral van de insignia! Jammer... En heel gek, je bent altijd heel snel uitgekeken op een peugeot model. Na 1 jaar is het al een ouderwets model! Waar is die stoere 306 gebleven!!!
Over smaak valt niet te twisten, alhoewel er zijn heel wat peugeots ontworpen door italianen. Menig man droomt van een ferrari en niet alleen vanwege zijn techniek. Ferrari en Peugeot hebben dat te danken aan Pininfarina. Nou ja danken, daar moeten beide auto fabricanten diep voor in de buidel tasten. Met het rijcomfort zit en heeft het altijd bij Peugeot al goed gezeten. Maar ja dat krijg je als je nog maar 125 jaar auto's bouwt. En nu nog even over de 508 GT, een 2.2 diesel met 204 pk,450 nm en 150 gram Co2 uitst.
mooie wagen zeker die station,heeft wat weg van de mb e klasse station 2004,toch hele mooie wagen alleen de binnenkant heeft geen stijl voor mij althans,toch de buitenkant heeeeel mooi.
Mooie auto, maar Sedan is vooral het mooiste. En ik zou nooit een VW kopen, alle VW modellen zijn lelijk en onbetrouwbaar. Wil je Duitse auto kopen, dan koop je toch een BMW. BMW serie 5 is helemaal top. Maar nu vind ik deze Peugeot 508 qua prijs meer aantrekelijk dan BMW serie 5, en deze 508 ziet er ook bijna net zo vet als een BMW 5. Dus Peugeot, goed gedaan!
jammer voor jullie, nog steeds die 20% diefstal(bijtelling) hebben wij
hier aan de andere kant van de Europese Unie geen last van. Ben voor
dit geheel even op de website van Peugeot zelf gaan kijken, want die
vent in die auto met die puntknieen aan het stuur zegt mij maar bitter weinig. Hou van sportieve rijstijl, en niet zoals deze persoon zit zoals
in een botsauto op de kermis. Zelf jaren VW passat gereden, maar qua zitting op de Duitse stoelen, was ik het gewoon zat. Peugeot zit
gewoon beter, en die koop ik.
Foeilelijk, lijkt mij typisch een auto voor een kale 60+ ex directeur met een dikke portemonee en dito sigaar in zijn hoofd, die zich niet druk hoeft te maken om de mega reparaties.
508: 5 + 0 + 8 = 1 3
Need I say more???
Je kunt hoog en laag springen maar duitse auto's zijn alleen nog interessant voor de chinezen,die zijn fietsen gewend en met een armzalig golfje waar wij eingenlijk op neer kijken in europa en amerika, zijn zij de koning te rijk,omdat ze niks gewend zijn .Wij zijn niet meer zo onderontwikkeld als die mensen gelukkig ,vw is een bouwvakkers auto voor bouwvakkers.En de tevredenheids troffee van autoweek laat zien dat vw, merc benz en vooral slopels onderaan bungelen in de lijst BELABBERD dus
Gatver..... wat een lelijke bak , is nu net zo onherkenbaar als de meeste jappen of duitsers, doe mij maar een 159 of Gulietta,maar ja er zijn nog steeds mensen die dat niet aan durven,,,,,je moet er wel mee KUNNEN rijden
Mooi en degelijk zijn de Duitsewagens, Daar kan niemand omheen, Noem alle duitse merken maar op , Allemaal gewoon goed en zeer zeker mooi......
Peugeot508is een doorsnee auto niets opwindends aan.Er zijn heel wat mooiere autos als de 508.in deze prijs klasse.
Ik heb inmiddels genoeg ervaring met peugeot om ze als technische rampebakken te bestempelen.
Ik snap niet dat er nog mensen zijn die dit schroot gaan kopen.
Het is ook nog een foei lelijk model.
Mijn vlgnde leasebak wordt een 508 zeker weten,die audi's blazen hoog van de toren en ze zijn verre van goed,ik spreek uit jarenlange pechervaring met dit onding uit duitsland,en heeft heel veel onderhoud nodig ,stond om de haverklap bij de garage ,wrakken zijn het!!
Zeker de stationwagen ziet werkelijk gaaf uit.
Erg mooie wagen en idd , dahaaaaag Passat!!
enige minpunt wat bijna elke moderne auto heeft... Is er nu geen enkele fabrikant die een fatsoenlijke stoel in zo'n ding kan schroeven ? Dit zijn auto's om kilometers te maken. Geef dan ook een stoel die daarvoor geschikt is, ipv zo'n kreng met een veel te korte zitting...
Enige winst is te behalen, die nieuwe passat is een grote terugval in design, lijkt wel 15 jaar terug, wat een lelijk ding. Mondeo staat al een paar jaar stil. Maar over Peugeot, blijft een Peugeot.
Een head up display? Wat nou, een schermpje dat uit het dashboard schuift bedoel je?!
Had een 406 helemaal compleet met inclusief Navigatie syteem. Auto was prima in orde alleen jammer dat ik tot 3x toe volgens de Peugeot coulance regeling het geintregeerde Navi systeem heb laten maken voor 400 euro. Rij nu al weer probleemloos met VW en gelukkig alweer 3 jaar zonder makken. Is iedergeval betrouwbaarder dan de Peugeot.
Hahaha. Lol.
Rij nu ook VW Passat omdat ik dat moet van mijn werkgever. Ga veel liever voor Peugeot.
Veel voor weinig !!!
Onvoorstelbaar, wat een klasse van Peugeot! Hier kunnen de slaapverwekkende Passat, Laguna of Mondeo echt nog iets van leren
Peugeot,,,, Dat zegt genoeg, nooit aan beginnen. Valt binnen het jaar compleet uit elkaar.
OK, maar om nou te zeggen: 'mooie auto'; nee!
Elke dag staat hier een positief bericht over Peugeot. Lijkt me een gevalletje van gesponserde items. Niet echt objectief.
Dit model gaat geen hoge ogen gooien!
Daar durf ik m'n huis op te zetten.
Binnenkort een nieuwe leaseauto uitzoeken. Dat wordt de 508, wat een prachtge koets en wat een riante (standaard)uitrusting. En dan ook og 20% bijtelling van een relatief lage cataloguswaarde. Nooit gedacht in een Fransoos te gaan rijden, maar alle twijfels zijn nu weg!
met alle respect het blijft frans, kan nooit tippen aan duitse degelijkheid.
jack bakker, baarn
| 13:20 | 28.01.11
Klagen over deze reactie niet meer mogelijk
Miste altijd nog de 504 ,en zie de waardige opvolger, dit wordt m als mn lease bak !geen kerst boompjes led verlichting van die domme audi meer voor mij!!
Wedden dat vw en mbenz en meer van die inferieure duitsers details weer af gaan kijken bij deze komende markt leider!
Neem never zo'n duitse rammelbak meer als vw , ik ga voor de 508!
Mooie auto, alleen wordt het plaatje redelijk verstoord door de ongure kop van Werner Budding en dan gaat hij ook nog praten, jammer !!!
Deze reactie van een lezer is achteraf verwijderd, omdat deze in strijd was met onze huisregels.
Verwijderd, Verwijderd
| 13:00 | 28.01.11
Klagen over deze reactie niet meer mogelijk