*

Zoeken
  Zoeken met  
di 12 apr 2011, 12:04

Kia Picanto voor minder dan 8 mille

AMSTERDAM -  Met een vanafprijs van exact € 7.995,- is de Picanto vijf euro goedkoper dan de door de importeur afgegeven richtprijs. Het merk heeft de prijzen zojuist bekendgemaakt op de AutoRAI 2011, waar de nieuwe hatchback voor de eerste maal in Nederland is te bewonderen.

Kia Picanto Kia Picanto

Kia start eind april met de levering van de Picanto . De importeur start met de vijfdeursvariant. De driedeursuitvoering volgt over enkele maanden, wat overigens betekent dat de Picanto bij de marktintroductie 500 euro hoger geprijsd is dan genoemde instapprijs. Het prijsverschil tussen drie en vijf deuren bedraagt namelijk vijfhonderd euro.

Voor de Picanto betaalt de koper geen BPM. Ook is de hatchback vrijgesteld van wegenbelasting. Een vereiste in het segment van de kleine stadsauto's, want modellen zonder wegenbelasting bepalen momenteel de verkoopstatistieken. Dat ontgaat de importeur niet. Het bedrijf heeft ingetekend voor 8.500 stuks.

De Picanto komt met drie motoren deze kant op, waarvan de 3-pits 1.0 en 1.2 viercilinder benzine bij de verkoopstart direct verkrijgbaar zijn. Op de 1.0 Bi-Fuel is het even wachten. alle motorversies met handbak komen in aanmerking voor de vrijstelling van wegenbelasting.

Lees hier de eerste test met alle technische gegevens.

Alles over de AutoRAI 2011.

Picanto

Airconditioning

Prijs

1.0 69 pk

nee

€ 7.995*

1.0 69 pk

ja

€ 8.795*

1.0 Bi-Fuel 82 pk

n.n.b.

n.n.b.

1.2 85 pk **

ja

€ 9.295*

**Automaat

€1.500

*Meerprijs 5-deurs

€500


Weekendabonnement
Proefabonnement?

Volg ons ook op Facebook, Twitter en Hyves.

Autovisie voor autonieuws, testverslagen sinds 1956, evenementen, aankoopinformatie en nog veel meer.


MEMBER OF INTERNATIONAL JURY:
car_of_the_year
engine_of_the_year
Autovisie 11 ligt nu in de winkel!
Bestel het magazine nu online of
neem een abonnement op Autovisie