De 5,8 liter V8 onder de motorkap levert nu 659 pk en 813 Nm aan koppel, waarmee de gepeperde Mustang volgens Ford 3,5 seconden sneller over het Sebring International Raceway-circuit knalt dan het vorige model.
De wegligging is verbeterd dankzij elektronisch verstelbare dempers van Bilstein, een verbeterde afstelling van het chassis en een nieuw remsysteem van de Brembo. Voor de echte circuittijgers is er een Track Package beschikbaar, waarmee de Ford wordt voorzien van een oliekoeler, een differentieelkoeler en een versnellingsbakkoeler, zodat de Mustang niet snel oververhit langs de kant staat.
Met de nieuwe versie van de Mustang Shelby GT500 Convertible viert Ford ook het 20-jarig bestaan van het Special Vehicle Team. De afdeling binnen het bedrijf die verantwoordelijk is voor de extra pittige Fords. In de dorpels van de nieuwe Mustang wordt naar dit jubileum verwezen.
Vragen over auto's? Stel ze via Twitter aan @Sjoerdvanbilsen
Autovisie lees je ook op de iPad. Nieuws, video's en achtergronden. Kijk hier voor een preview!
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer