McLaren met Honda-motor De fabrikant beschikt nu over 250 contractpartners, maar de fabrikant wil naar 500 vertegenwoordigers. Ook in Nederland kijkt het merk naar het distributienetwerk. "In Nederland heeft Maserati twee dealers (Munsterhuis in Hengelo en Driessen in Eindhoven, red.) en twee After Sales-punten (Franco Auto en Kroymans Hilversum, red.). Er wordt gewerkt aan de opvolging van de situatie na Hessing," geeft de woordvoerder aan. Hoe een en ander uitpakt is op dit moment nog niet bekend.
MODELLENOFFENSIEF
Het modellenoffensief start komend jaar, maar eerst vervangt de fabrikant een bestaand model. Op de autoshow in Detroit verschijnt de volgende generatie Maserati schopt heilige huisjes omver Maserati Quattroporte. Het wordt een compleet nieuw model dat groter is dan de huidige. Door de Quattroporte langer en breder te maken ontstaat onder de boreling ruimte voor een Related contenttweede sedan -model. De twee sedans staan vanaf 2014 gebroederlijk naast elkaar in de showroom. Op dat moment is er ook een Maserati SUV gelanceerd. Deze Kubang arriveert eind 2013. Maserati bouwt de crossover op basis van de Jeep Grand Cherokee in de Verenigde Staten.
50.000
Verkocht Maserati is klaar voor de strijd Maserati in 2010 nog zo'n 5.600 stuks, op termijn moet de afzet toenemen tot 50.000 stuks op jaarbasis. De beide sedans moeten goed zijn voor 30.000 verkopen wereldwijd. De SUV zal 15.000 maal de showrooms moeten verlaten en de sportwagens GranTurismo en Wegdromen: Maserati GranCabrio Sport GranCabrio nemen de resterende 5.000 verkopen voor hun rekening.
Vragen over auto's? Stel ze via Twitter aan @Sjoerdvanbilsen
Autovisie lees je ook op de iPad. Nieuws, video's en achtergronden. Kijk hier voor een preview!
© 1996-2013 TMG Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Gebruiksvoorwaarden | Privacy | Cookies | Cookie-voorkeuren | Disclaimer