*

Zoeken
  Zoeken met  
Peugeot Partner Tepee Peugeot Partner Tepee
do 02 feb 2012, 14:30

Fris gezicht Peugeot Partner Tepee

AMSTERDAM -  Peugeot heeft de Partner Tepee opgefrist. De personenvervoerder heeft een kleine facelift gekregen en profiteert ook van zuinigere motoren.

Peugeot Partner Tepee Peugeot Partner Tepee
Peugeot Partner Tepee Peugeot Partner Tepee
Peugeot Partner Tepee Peugeot Partner Tepee
Peugeot Partner Tepee Peugeot Partner Tepee

De voorkant van de MPV is iets gewijzigd, zodat de Tepee nog iets beter bij de rest van de Peugeot-familie past. Ook hier is tegenwoordig de bekende LED-dagrijverlichting te vinden.

De grootste veranderingen vinden echter onder de motorkap plaats. Vooral de dieselrijders worden een stuk milieuvriendelijker, want de Tepee profiteert van de 1.6 E-HDI motor met een CO2-uitstoot van slechts 125 gram per kilometer.

De vernieuwde Partner Tepee zal samen met de vernieuwde Partner (de besteluitvoering van het duo) voor het eerst op de autoshow van Genève te zien zijn. Daarna verschijnt de opgefriste auto vanaf het voorjaar bij de dealers.

Autovisie lees je ook op de iPad. Nieuws, video's en achtergronden. Kijk hier voor een preview!


Weekendabonnement
Proefabonnement?

Volg ons ook op Facebook, Twitter en Hyves.

Autovisie voor autonieuws, testverslagen sinds 1956, evenementen, aankoopinformatie en nog veel meer.

Gerelateerde artikelen

Reacties

MEMBER OF INTERNATIONAL JURY:
car_of_the_year
engine_of_the_year
Autovisie 11 ligt nu in de winkel!
Bestel het magazine nu online of
neem een abonnement op Autovisie

Breitling