*

Zoeken
  Zoeken met  
15.7 °C
ONO 3
 
files 6
2 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
wo 07 sep 2011, 20:01
|
lees voor

OM: Jammer dat De Vries stopt

AMSTERDAM -  Jammer, dat vindt Herman Bolhaar, topman van het Openbaar Ministerie (OM), van het besluit van Peter R. de Vries om te stoppen met zijn misdaadprogramma.

Peter R. de Vries. Peter R. de Vries.
Herman Bolhaar Herman Bolhaar Foto: Dijkstra b.v.

Volgens Bolhaar heeft De Vries het OM gestimuleerd om vasthoudend te blijven bij ingewikkelde zaken. “Het zal wennen zijn zonder hem”, aldus de topman tegen de NOS. Hij noemt de werkwijze van de misdaadjournalist open, integer en vasthoudend.

De Vries stopt in 2012 na 17 jaar met zijn veelbekeken en –bekroonde misdaadprogramma. "Ik heb het al die tijd vol kunnen houden door letterlijk het leven van een topsporter te leiden. Toen ik moest beslissen of ik mijn contract weer zou verlengen, ben ik tot de conclusie gekomen dat dit het moment is om te stoppen, om mezelf meer lucht te geven”, zo lichtte hij zijn besluit woensdag toe.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!
Gerelateerde artikelen

Zonnig weekend

Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.

Uitgebreide weersverwachting