*

Zoeken
  Zoeken met  
15.7 °C
ONO 3
 
files 7
2 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
do 22 sep 2011, 23:29
|
lees voor

Rutte ligt niet wakker van aanvallen Wilders

DEN HAAG -  Premier Mark Rutte heeft geen problemen met de felle aanvallen van zijn gedoogpartner Geert Wilders. Hij vindt dat ze hem niet schaden en vooral terugslaan op Wilders zelf.

Foto: wfa / Bart Maat

„Ik lig er niet wakker van”, zei Rutte na afloop van twee dagen debat over de kabinetsplannen voor volgend jaar. Voor hem verandert er ook niets in de verhouding tussen kabinet en gedoogpartij. Op dat vlak zijn inhoudelijke afspraken gemaakt waar iedereen zich aan houdt, aldus Rutte. Hij sprak verder tevredenheid uit over het feit dat er in de Kamer brede steun is voor de aanpak van het kabinet.

Het Nederlands Debat Instituut gaf Rutte na afloop de prijs voor de beste debater van twee dagen algemene politieke beschouwingen.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Zonnig weekend

Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.

Uitgebreide weersverwachting