Dat zei burgemeester Noordanus van Tilburg woensdag tegen Omroep Brabant.
Een meisje van vijf maanden raakte ernstig gewond in het zwembad Reeshof toen twee luidsprekers naar beneden vielen. Een van de boxen kwam op het hoofd van de baby terecht. Ze overleed vannacht aan haar verwondingen.
De burgemeester heeft gezegd dat het zo snel mogelijk duidelijk moet worden wat er precies is misgegaan. De bevestiging van de geluidsinstallatie was niet in orde, zo bleek uit een eerdere inspectie. Dat zou vervangen worden, maar dat is nooit gebeurd. Het gaat volgens Noordanus om een menselijke fout. Het zwembad valt onder de verantwoording van de gemeente.
Een toezichthouder van de provincie meldde eerder dat scheurtjes in de roestvrijstalen kabels de oorzaak waren van de naar beneden vallende luidsprekers.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!