Het gaat om een A380, een zogenoemde superjumbojet, die op weg was naar Londen. Het vliegtuig, met 258 passagiers aan boord, had een probleem met het oliepeil. Daardoor moest één van de vier motoren in de lucht worden uitgezet.
Vorig jaar had een andere A380 van Qantas ook al een probleem met een motor. Die explodeerde tijdens de vlucht. De luchtvaartmaatschappij hield toen alle A380's aan de grond, totdat het probleem was ontrafeld en verholpen.
Afgelopen weekeinde was Qantas in het nieuws, omdat het al haar vliegtuigen aan de grond hield. Het bedrijf wilde zo de Australische overheid dwingen een doorbraak te forceren in een conflict met werknemers. Qantas wil 1000 banen schrappen. Daar verzetten de werknemers zich tegen door middel van acties en stakingen.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!