Dinsdagmiddag vielen twee geluidsboxen van het plafond in het peuterbadje. Ze kwamen terecht op een 5 maanden oude baby en haar 27-jarige moeder. De baby overleed later die avond in het ziekenhuis. Ook de moeder raakte gewond.
Burgemeester Noordanus zei de volgende dag dat het ongeluk voorkomen had kunnen worden. Bij een inspectie in april was al gebleken dat de bevestiging van de boxen niet in orde was. Ook zei hij dat de gemeente als exploitant van het gebouw verantwoordelijk is voor de veiligheid ervan.
Zowel de gemeente, de provincie als het Openbaar Ministerie (OM) doen onderzoek naar het voorval. Twee medewerkers van de gemeente zijn voorlopig geschorst. Noordanus verwacht dat het gemeentelijk onderzoek binnen 4 tot 6 weken kan worden afgerond.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!