Vorige week kwam een baby om het leven in een ander Tilburgs zwembad, De Reeshof. Dat kwam doordat twee geluidsboxen naar beneden vielen. Bij een inspectie in april was al gebleken dat de bevestiging van de speakers niet in orde was. De Reeshof blijft tot en met dinsdagmiddag dicht voor onderzoek en verbetering van het gebouw.
De stad liet voor het weekeinde nog een controle uitvoeren op een inspectierapport uit 2009 over Stappegoor. Toen achtte het college van burgemeester en wethouders een sluiting nog niet nodig, maar liet wel een nieuwe inspectie uitvoeren. „Daaruit vloeien maatregelen die op korte termijn noodzakelijk zijn.”

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!