*

Zoeken
  Zoeken met  
18.8 °C
NW 3
 
files 51
91 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
do 17 nov 2011, 07:55
|
lees voor

'Fors minder SGP-jongeren'

GOUDA -  De politieke jongerenorganisatie SGP-jongeren heeft zijn ledental in de afgelopen twee jaar fors zien dalen. Dat schrijft het Reformatorisch Dagblad op basis van cijfers van de organisatie die de krant heeft opgevraagd. De organisatie had 2 jaar geleden bijna 13.000 leden, nu zijn het ruim 9000.

Jacques Rozendaal Jacques Rozendaal
Voorzitter Jacques Rozendaal zei donderdag in het Nederlands Dagblad dat de jongerenorganisatie nu „inderdaad op een laag punt” zit. „We lopen er tegenaan dat ook reformatorische jongeren zich niet meer automatisch bij organisaties aansluiten.”
Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Vrij zonnige 2e Pinksterdag

Zeist, 28 mei 2012 - Vanmiddag is het landinwaarts een zonovergoten 2e Pinksterdag met alleen in het (zuid)oosten een kleine kans op een bui. Bij een zwakke tot matige noordwestenwind wordt het gemiddeld 21 graden. Aan zee blijft het overwegend bewolkt en mistig met lagere temperaturen.

Uitgebreide weersverwachting