*

Zoeken
  Zoeken met  
15.7 °C
ONO 3
 
files 6
2 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
di 22 nov 2011, 16:56
|
lees voor

Hond gered na 2 dagen op zee

STELLENDAM -  Het zal wel om een verdwaalde potvis gaan. Dat was het eerste dat ze dachten bij de Koninklijke Nederlandse Reddings Maatschappij (KNRM) in Stellendam toen ze dinsdagochtend de oproep ‘Dier in de problemen’ kregen. Het bleek echter een hond te zijn die hulp nodig had.

Foto: KNRM Stellendam (Kees van Koppen)

Het teefje Beau was zondagmiddag weggelopen tijdens een strandwandeling met haar baasje in natuurgebied De Kwade Hoek bij Ouddorp. Sindsdien was ze spoorloos. Een passerende vissersboot zag haar dinsdag op een zandplaat zitten ver vanaf het strand en waarschuwde de KNRM.

Na een paar dagen alleen in de mist, kou en zonder eten of drinken, was ze flink uitgeput en kon ze niet meer lopen. Gewillig liet ze zich dan ook door vrijwilligers van de reddingsmaatschappij naar een boot dragen. Daar kreeg ze direct te drinken Beau is inmiddels herenigd met haar dolgelukkige baasjes.

Bekijk hier foto's van de geslaagde reddingsoperatie.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Zonnig weekend

Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.

Uitgebreide weersverwachting