Dat staat maandag op verschillende sites van de aanhang van FC Utrecht en op Twitter. De supporters vinden dat de burgemeester het Twentevak had moeten laten ontruimen na het vuurwerkincident. De supportersvereniging vroeg daarom nadat er met vuurwerk was gegooid, maar Wolfsen wilde daar niet aan beginnen omdat er te weinig politie aanwezig was om dat veilig te laten gebeuren.
Volgens de supporters was de gemeente bang voor een fikse boete wegens het onnodig laten staken van een voetbalwedstrijd. De Twente-aanhang ontkent overigens dat er vuurwerk in een gezinsvak van FC Utrecht is gegooid. De supporters uit Enschede stellen dat de afstand tussen hen en het gezinsvak veel te groot was.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!