*

Zoeken
  Zoeken met  
18.6 °C
ONO 3
 
files 6
2 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
za 17 dec 2011, 05:30
|
lees voor

Chaos op de Hogeschool van Amsterdam

door Harrie Nijen Twilhaar
AMSTERDAM -  Sinds 2002 hebben minstens 1000 tot 1500 studenten per jaar onterecht een diploma op de Hogeschool van Amsterdam (HvA) gehaald. Dat melden docenten van de grootste studieopleidingen economie en management. Zij hebben het vertrouwen in het college van bestuur onder aanvoering van oud-staatssecretaris Jet Bussemaker opgezegd in verband met mismanagement.

Jet Bussemaker Jet Bussemaker Foto: ANP

Het voortbestaan van opleidingen, waaronder International Business School en de Johan Cruyff University, staat ter discussie.

Dat blijkt uit gesprekken en vertrouwelijke interne stukken die in bezit zijn van De Telegraaf. Amper een jaar nadat de hogeschool Inholland in opspraak kwam door mismanagement en diplomafraude, is er nu van alles mis op de HvA. Minstens zestig docenten van het studiedomein economie en management hebben het vertrouwen in het bestuur per brief opgezegd.

Lees alle details vandaag in De Telegraaf


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Zonnig weekend

Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.

Uitgebreide weersverwachting