,,Als er een reisbestemming zou zijn met een zo hoog risico op letsel door explosieven als in ons eigen land rond oud en nieuw, dan zou onze regering voor een dergelijk land een negatief reisadvies afkondigen'', stelt Tjeerd de Faber van de belangenorganisatie van oogartsen in het RTL Nieuws.
Woordvoerder Cees Meijer van Stichting Consument en Veiligheid ziet het anders. ,,Een vuurwerkverbod kan niet, omdat we dan afwijken van de rest van Europa. We kunnen wel met een vergunning gaan werken'', aldus Meijer.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!