*

Zoeken
  Zoeken met  
18.6 °C
ONO 3
 
files 6
2 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
vr 30 dec 2011, 12:34
|
lees voor

Hitsige zeehond sterft tijdens daad

TERSCHELLING -  Een zeehond heeft op het strand van Terschelling het leven gelaten tijdens zijn favoriete bezigheid. Het oversekste beest overleed tijdens het paren.

Dat meldt RTV Noord. Een medewerker van Zeehondencrèche Lenie 't Hart in Pieterburen was getuige van het bijzondere liefdesdrama. Het gaat om een grijze zeehond, die volgens de crèchemedewerker oversekst gedrag vertoonde. Het beest viel al geruime tijd moederzeehonden lastig die op het strand lagen uit te rusten van het zogen van hun jongen. Toen de hitsige zeehond zich op een van de vrouwtjes stortte, viel hij plotseling dood neer.

De zeehond is voor sectie overgebracht naar de crèche in Pieterburen.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Zonnig weekend

Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.

Uitgebreide weersverwachting