*

Zoeken
  Zoeken met  
18.6 °C
ONO 3
 
files 12
9 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
di 03 jan 2012, 13:21
|
lees voor

Windstoten van 106 km op Vlieland

AMSTERDAM -  De storm die op dit moment over Nederland raast, heeft een groot deel van ons land in zijn greep. Op waddeneiland Vlieland zijn al windstoten van bijna 106 kilometer per uur gemeld.

Een luchtzak staat bol door de storm die op dit moment over het land raast. Een luchtzak staat bol door de storm die op dit moment over het land raast. Foto: De Telegraaf
Ook op andere plekken houdt de storm goed huis. Op Terschelling zijn windstoten van 100,7 kilometer per uur gemeld en over Den Helder raast de storm met 94,8 kilometer per uur, zo is op Buienradar.nl te lezen. Op meetpunt Volkel waait het op dit moment het minst hard. Daar zijn windstoten van 67,8 kilometer per uur gemeld.
Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!
Gerelateerde artikelen

Zonnig weekend

Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.

Uitgebreide weersverwachting