*

Zoeken
  Zoeken met  
18.6 °C
ONO 3
 
files 19
13 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
vr 13 jan 2012, 13:47
|
lees voor

Recordpoging lachen op depri 'Blue Monday'

AMSTERDAM -  Niet het hoofd laten hangen, maar lekker een potje lachen. Dat bedacht hulporganisatie Dokters van de Wereld, die maandag op 'Blue Monday' in de Amsterdamse poptempel Paradiso een poging tot de grootste lachmeditatiesessie ter wereld houdt.

Blue Monday, de derde maandag van het nieuwe jaar, is volgens velen de meest depressieve dag van het jaar. Slecht weer, het besef dat goede voornemens zijn mislukt en gebrek aan geld zijn redenen om te somberen. De Belgische lachcoach Geert van de Vijver moet de lachspieren maandag aan het werk zetten.

Dokters van de Wereld vraagt met de actie aandacht voor de Operatie Glimlach. Hiermee helpt ze kinderen en jongeren in ontwikkelingslanden met misvormingen, zoals een brandwond of een hazenlip. Door een operatie, die 250 euro kost, kunnen jaarlijks vele jongens en meisjes zowel medisch als sociaal gezien een beter leven krijgen, aldus de hulporganisatie.

De recordpoging is gratis toegankelijk en begint rond 11 uur.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Zonnig weekend

Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.

Uitgebreide weersverwachting