*

Zoeken
  Zoeken met  
18.8 °C
NW 3
 
files 51
91 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
za 21 jan 2012, 10:26
|
lees voor

Amsterdammer tevreden

AMSTERDAM -  Voor het eerst in tien jaar zijn alle Amsterdammers tevreden over hun eigen buurt. Dat schrijft Het Parool op de voorpagina. Zelfs de inwoners van de voormalige probleemwijk Overtoomse Veld in Nieuw-West geven hun woonomgeving een voldoende.

Dat blijkt uit het onderzoek Wonen in Amsterdam 2011, in opdracht van de gemeente en de Amsterdamse woningcorporaties. Het onderzoek richtte zich op zaken als veiligheid, overlast, de staat van gebouwen en de aanwezigheid van voorzieningen en parkeerplaatsen.

Tien jaar geleden kregen nog 14 buurten een onvoldoende, twee jaar geleden gold dat alleen nog voor Overtoomse Veld in Nieuw-West, een wijk waar voorheen veel problemen waren. Die buurt krijgt nu een voldoende en is bovendien de snelste stijger van de stad.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Vrij zonnige 2e Pinksterdag

Zeist, 28 mei 2012 - Vanmiddag is het landinwaarts een zonovergoten 2e Pinksterdag met alleen in het (zuid)oosten een kleine kans op een bui. Bij een zwakke tot matige noordwestenwind wordt het gemiddeld 21 graden. Aan zee blijft het overwegend bewolkt en mistig met lagere temperaturen.

Uitgebreide weersverwachting