Buma zei dat zondag in het tv-programma Buitenhof.
Volgens Buma staat het CDA nog steeds garant voor afspraken die zijn gemaakt met VVD en PVV. „Ik heb echt gekozen voor een coalitie en wil tot 2015 het maximale eruit halen. Daar hebben de coalitiepartners recht op en daar heeft Nederland recht op.”
Dat de nieuwe koers van het CDA afwijkt van de rol die de partij in het kabinet speelt, komt volgens Buma ook omdat de afspraken in het kabinet gebaseerd zijn op een compromis met andere partijen. Dat is bij het smeden van een coalitie altijd het geval, betoogde hij. Hij verwacht dat kiezers dit begrijpen.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!