Naar aanleiding van een mishandeling in een horecagelegenheid werd een 22-jarige inwoner van Bolsward aangehouden. De 22-jarige ging mee naar de politieauto, maar verzette zich toen tegen zijn aanhouding.
Een groot aantal personen die zich bij de politieauto bevonden, ging zich met de aanhouding bemoeien. Mensen uit deze groep vielen de agenten aan en er ontstond een grote vechtpartij waarbij de agenten werden geschopt en geslagen.
Een omstander die de agenten te hulp schoot werd door de groep in elkaar geslagen. In de chaos die ontstond wist de 22-jarige weg te vluchten. Hij is later die nacht thuis weer opgehaald. De politie stelt een onderzoek in naar de identiteit van de personen die de agenten hebben aangevallen.
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Top 3 Samsung +
Hete Huisvrouwen
Erotische webwinkel
Simpel Sim Only Abonnement
Autoverzekering
Vakantie Dagdeals
Wat voor weer
Last minute Gambia
Boek je zomervakantie
1e hulp bij dyslexie,
Nu € 2,50 korting op
Winterbanden
De nieuwste trailers
Jij ook zin in
EK '12 arrangementen