De problemen zouden al langer dan een half jaar spelen. Wat er is voorgevallen, wil Heijmans niet zeggen. Er zijn twee gesprekken gevoerd met een mogelijke mediator, maar voordat op een van hen de keuze kon vallen, zijn Van Zeeland en Pauel opgestapt. „Ik vind het heel jammer dat zij voortijdig het schip verlaten,” aldus Heijmans.
Heijmans denkt niet dat hem als fractievoorzitter iets te verwijten valt. „Men had de bereidheid niet er samen uit te komen. Als fractievoorzitter ben je net zo sterk als de leden. Als die de knop niet kunnen omzetten, sta je machteloos.” Heijmans heeft met alle leden van de fractie individuele gesprekken gevoerd, behalve met Van Zeeland.
In de kritiek van het duo dat Statenleden monddood worden gemaakt en onder druk worden gezet om met de coalitiepartners mee te stemmen, herkent Heijmans zich niet.
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Top 3 Samsung +
Hete Huisvrouwen
Erotische webwinkel
Simpel Sim Only Abonnement
Autoverzekering
Vakantie Dagdeals
Wat voor weer
Last minute Gambia
Boek je zomervakantie
1e hulp bij dyslexie,
Nu € 2,50 korting op
Winterbanden
De nieuwste trailers
Jij ook zin in
EK '12 arrangementen