Twee weken geleden stond de SP in de barometer nog op 22. In de Tweede Kamer bezetten de socialisten 15 zetels. De 29 zetels in de barometer van donderdag betekenen net geen record voor de SP. Alleen in het voorjaar van 2007 was de partij met 30 zetels nog iets groter.
Net als bij de peiling van De Hond loopt ook in de barometer de populariteit van de PVV terug. Twee weken geleden stond de PVV nog op het huidige zetelaantal van 24, nu zijn dat er nog 20.
De politieke barometer is een representatieve 2-wekelijkse peiling waarvoor steeds 1000 mensen uit een vast online-onderzoekspanel worden ondervraagd naar hun stemgedrag als er nu verkiezingen zouden zijn. De peiling loopt van dinsdagochtend tot en met donderdagmiddag.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!