De brandweer kon voorkomen dat het vuur oversloeg naar omliggende panden. De bewoners van tien panden werden uit voorzorg geëvacueerd. Bij het uitbreken van de brand waren verscheidene personen in het evenementencentrum aanwezig. Die verlieten allemaal op tijd het pand. Niemand raakte gewond.
Bij de brand, die zich via het dak verspreidde, kwam veel rook vrij. Tijdens het blussen kregen omwonenden het advies deuren en ramen te sluiten.
De brandweer gaf rond 21.30 uur het sein brand meester. De brandweer is naar verwachting nog de hele nacht en mogelijk zaterdag overdag bezig met nablussen, aldus een woordvoerder.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!