*

Zoeken
  Zoeken met  
23.2 °C
ONO 4
 
files 34
23 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
ma 06 feb 2012, 17:40
|
lees voor

Vergoedingen Europarlementariërs bevroren

BRUSSEL -  De Europarlementariërs bevriezen in 2013 hun individuele vergoedingen. Ook mogen alle medewerkers volgend jaar niet méér uitgeven aan dienstreizen. De andere uitgaven voor het Europees Parlement stijgen niet meer dan de inflatie, ondanks de toetreding van Kroatië.

Gerben-Jan Gerbrandy van D66. ANP Gerben-Jan Gerbrandy van D66. ANP

Dat besloot de begrotingscommissie van het parlement maandag. In een tijd van forse bezuinigingen met ingrijpende gevolgen voor de bevolking moet ook het parlement de broekriem aanhalen, stelt D66-Europarlementariër Gerben-Jan Gerbrandy.

„2013 moet een voorbeeldjaar worden voor de uitgaven in de jaren daarna. Matigen dus”, aldus Gerbrandy. In 2012 zijn de uitgaven van het parlement begroot op 1,7 miljard euro.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Zonnig weekend

Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.

Uitgebreide weersverwachting