De hoogbejaarde slachtoffers werden thuis overvallen in de Almeerse Kruidenwijk. De overvallers kwamen in alle drie de gevallen de woning binnen door een steen door de ruit te gooien. De bewoners werden bedreigd met onder meer een vuurwapen en een hakmes. Bij een van de overvallen raakte een 90-jarige man gewond.
De politie vermoedt dat het steeds om dezelfde daders gaat, waarschijnlijk jongemannen van rond de 20 jaar uit de omgeving van de Kruidenwijk.
Tijdens de uitzending van Opsporing Verzocht kwamen al tien tips binnen, later volgden nog eens 8 tips. Ook kwamen er via Twitter veel steunbetuigingen binnen. De recherche verwacht dat het aantal tips nog zal stijgen. Sommige informatie is bijzonder interessant en waardevol.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 30 mei 2012 - Vanavond is het in de noordelijke helft van het land bewolkt en af en toe valt een bui. In de zuidelijke helft komen juist opklaringen voor en blijft het droog. Vannacht komen de minima rond 10 graden te liggen. Morgen veel bewolking, met vooral in het midden en noorden regen.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Per 1 juli stijgen de
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!
Nieuwe Spinder
Wat voor weer