*

Zoeken
  Zoeken met  
19.8 °C
ONO 3
 
files 23
24 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
zo 12 feb 2012, 10:40
|
lees voor

Rijkswaterstaat gaat ijs te lijf

DEN HAAG -  Rijkswaterstaat zet vanaf zondag ijsbrekers in op de vaarroutes Amsterdam-Lelystad en Lelystad-Lemmer. Daarachter kunnen schepen in konvooi varen naar hun plaats van bestemming.

 IJsbrekers onder leiding van de Johannes J. van Urk werken hard om de vaarroute over het Markermeer begaanbaar te houden voor de beroepsvaart. IJsbrekers onder leiding van de Johannes J. van Urk werken hard om de vaarroute over het Markermeer begaanbaar te houden voor de beroepsvaart. Foto: Ruud van der Lubben/NOVUM

Ook op de Randmeren en het Ketelmeer heeft de scheepvaart last van ijsvorming. Ook daar zet Rijkswaterstaat ijsbrekers in om de vaarroutes begaanbaar te houden.

Door de wisselende weersomstandigheden kunnen de regels voor de konvooivaart per dagdeel verschillen. Rijkswaterstaat adviseert schippers om de berichten voor de scheepvaart in de gaten te houden.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Zonnig weekend

Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.

Uitgebreide weersverwachting