De 26-jarige Steven B., vrijdag door de politie in de boeien geslagen in zijn huis aan de Dr. Nolenslaan in Roosendaal, blijkt verzot op extreem geweld en coachte nota bene een jeugdelftal in zijn buurt.
Jaren produceerde hij amateurfilmpjes die met zijn arrestatie in een bizar licht komen te staan. Ontvoering, moord en wapenhandel blijken thema’s in die ‘no-budget’-producties met B. zelf in een heldenrol.
Met collega’s werkte de Brabander aan een speelfilm waarin acteurs Bas Keijzer en Kimberley Klaver volgens White Goat Films een hoofdrol spelen. Het script door B.: een geflipte Nederlandse scholier die kickt op macht en geweld, kondigt een massamoord op zijn klas aan en loopt met een vuurwapen zijn school in.
Vandaag in de papieren versie van De Telegraaf alles over de vermeende, gevaarlijke zedendelinquent Steven B. en de verbijsterde reacties uit zijn omgeving.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!