*

Zoeken
  Zoeken met  
19.8 °C
ONO 3
 
files 13
7 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
wo 22 feb 2012, 14:06
|
lees voor

Eis 10 jaar tegen Felix V. voor doden Sky

BREDA -  Felix V. moet 10 jaar de cel in voor het doden van de 6 maanden oude baby Sky. Dat heeft officier van justitie Paul Emmen woensdag geëist voor de rechtbank in Breda. Het kind stierf in december 2009 in Bergen op Zoom.

Foto: TLG

Volgens de aanklager heeft de 29-jarige ex-vriend van de moeder van Sky de baby expres laten vallen. De baby zou daarbij met haar hoofd op de tafel zijn terechtgekomen en tegen de tafelpoot. V. bekende pas na vele verhoren dat hij de baby expres liet vallen. Later en dinsdag voor de rechtbank ontkende hij dat.

De officier zag vooral bewijs in de letsels van de baby. Die kunnen volgens forensisch kinderarts Rob Bilo zijn ontstaan door buitensporig geweld. En volgens de arts is het mogelijk dat het kind als gevolg van een optelsom van haar letsels is overleden, zelfs als de baby per ongeluk zou zijn gevallen.

De officier vond bewezen dat de baby minder hard is gevallen dan verondersteld. Het kind zou met het hoofd niet op de grond maar op een schoen zijn gevallen. Dat betekent dat andere 'klappen' nog harder moeten zijn geweest, wat zou bewijzen dat V. de baby expres heeft gedood.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!
Gerelateerde artikelen

Zonnig weekend

Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.

Uitgebreide weersverwachting