Ook heeft hij voor duizenden euro’s privéfeestjes georganiseerd en exclusieve kleren gekocht, op kosten van de sociale woningbouwcorporatie. Dit blijkt uit een tussenvonnis van de rechtbank Lelystad, waar Rochdale via een civiele procedure de door Möllenkamp aangerichte miljoenenschade op hem tracht te verhalen.
De woningstichting ontsloeg de bestuurder in 2009, toen bleek dat hij had lopen sjoemelen met omvangrijke vastgoedtransacties om zo wat bij te verdienen in de vorm van auto’s, vakantievilla’s en contante betalingen.
Möllenkamp, die maandag failliet werd verklaard, krijgt van de rechtbank nog wel de gelegenheid om te bewijzen dat Rochdale wist van diverse betalingen aan hem.
Lees meer in De Telegraaf van donderdag.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!