*

Zoeken
  Zoeken met  
16.8 °C
ONO 3
 
files 13
8 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
do 22 nov 2007, 15:55
|
lees voor

'Meer macht gemeentebestuur bij aanpak probleemwijk'

ENSCHEDE -  Meer beslissingsbevoegdheden voor gemeentebesturen om belemmeringen in de aanpak van probleemwijken op te heffen. Buiten wachtlijsten om en in situaties van maatschappelijke overlast moeten gemeenten ingrijpen als maatschappelijke partijen er niet uitkomen. Namens het kabinet voerde minister Ella Vogelaar van Wonen, Wijken en Integratie daarvoor een pleidooi tijdens het jaarcongres van het Kennisinstituut Stedelijke Samenleving in Enschede.

Vogelaar stelde vast dat de aanpak van problemen in achterstandswijken mede belemmerd wordt door verkokering bij maatschappelijke organisaties. Dat levert volgens de minister dramatische voorbeelden op in recentelijk de jeugdzorg bijvoorbeeld.
Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!
Gerelateerde artikelen

Zonnig weekend

Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.

Uitgebreide weersverwachting