*

Zoeken
  Zoeken met  
16.8 °C
ONO 3
 
files 11
10 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
za 12 jul 2008, 10:10
|
lees voor

Graancirkel gezien in Brouwershaven

Cees Jansen
Brouwershaven -  Gisterenochtend ontdekte helikopterpiloot Ton Prince een graancirkel. Het gaat volgens de instructeur om een hele grote cirkel met een diameter van zeker 100 meter.

Foto: Ton Prince

Hij ligt 1 kilometer ten zuidwesten van Brouwershaven, tegen de Delingsdijk aan. "Eergisteren lag het er nog niet want. Toen vloog ik daar ook en zoiets valt wel op natuurlijk", aldus Prince.

Graancirkels in de vorm van een TriskelionGraancirkels zijn - meestal - geometrische vormen in platgelegd graan of andere gewassen.

Er bestaan verschillende opvattingen omtrent de herkomst van deze vormen. De meest populaire aanname is dat buitenaardse wezens de makers zijn.

Zij zouden de graancirkels als communicatiemiddel gebruiken om de mensheid iets duidelijk te maken. Een meer voor de hand liggende verklaring gaat uit van grappenmakerij.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Zonnig weekend

Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.

Uitgebreide weersverwachting