*

Zoeken
  Zoeken met  
16.8 °C
ONO 3
 
files 18
18 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
zo 10 aug 2008, 17:32
|
lees voor

Fietsende agenten halen een ton op

PEKING -  De twaalf politieagenten die van Amsterdam naar Peking fietsten hebben 100.000 euro opgehaald voor Right to Play. Een cheque voor dat bedrag hebben zij zondag in het Holland Heineken House in Peking aan oud-olympisch schaatskampioen Johann Olav Koss overhandigd.

Foto: Frans Schellekens

Koss, ook initiator van Right to Play, nam het bedrag samen met olympisch wielrenner Laurens ten Dam in ontvangst. In het HHH werden de fietsende agenten en hun twee begeleiders gehuldigd. Onder de noemer Bike2Play reden zij tussen 13 april en 6 augustus van Amsterdam naar Peking. Woensdag werden zij daar onthaald door onder anderen prins Willem-Alexander.

Dankzij de fietstocht maakte Right to Play volgens de organisatie in de eerste helft van dit jaar zowel in omzet als in naamsbekendheid “een explosieve groei door”. Van de 100.000 euro die zijn opgehaald worden meer dan 5000 kinderen in China een jaar lang betrokken bij sport- en spelprogramma’s.

Woensdag komen de fietsers terug, nu per vliegtuig.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!
Gerelateerde artikelen

Zonnig weekend

Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.

Uitgebreide weersverwachting